Branża Transportowa dla Ukrainy

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Polska branża transportowa pomaga Ukrainie. Wesprzyj zbiórkę pieniędzy albo pomóż w inny sposób! 🇺🇦 Polska branża transportowa nie zostawia Ukrainy samej. W zorganizowanej po rosyjskiej inwazji zrzutce wzięły udział m.in. największe firmy, kancelarie prawne i ubezpieczyciele. Na razie zebrano 2 proc. z założonych 5 milionów, ale organizatorzy liczą na wsparcie kolejnych podmiotów.

Organizatorzy przypominają, że polski transport jest mocno związana z pracownikami pochodzącymi z Ukrainy. Zanim nasz sąsiad doświadczył wojny, polskie pojazdy ciężarowe prowadziło ok. 105 tys. kierowców zza wschodniej granicy. Musimy i pragniemy realnie wesprzeć walczącą o byt swojego państwa ludność ukraińską. Podobnie jak tysiące firm w Polsce i na świecie, również i cały sektor transportowy nie pozostaje obojętny na obecną, dramatyczną sytuację. Wraz z największymi firmami transportowymi oraz Logistycznym Stowarzyszeniem Zakupowym od samego początku włączyliśmy się w pomoc finansową dla potrzebujących” – piszą organizatorzy na stronie zrzutka.pl.

LINK DO ZBIÓRKI 

Dotychczas udało się sfinansować zakup m.in. odzieży, hełmów, kamizelek i lekarstw. Organizatorzy zapewniają też wsparcie przyjeżdżającym do Polski rodzinom oraz realizują bezpłatne transporty rzeczy ze zbiórek w całej Polsce. Potrzeby są jednak coraz większe. Stąd apel do ludzi dobrej woli o wsparcie zbiórki. Prosimy wszystkich właścicieli firm transportowych oraz wszystkich pracowników firm transportowych – spedytorów, kierowców o przyłączenie się do zbiórki. Pokażmy naszym kolegom z Ukrainy, że potrafimy się zjednoczyć”. Do pomocy przyłączyły się firmy transportowe, dilerzy, kancelarie prawne, portale medialne, wydawnictwa TSL w tym Trans.INFO, dostawcy sprzętu transportowego i inni. Aktualnie w ramach zbiórki realizowane są transporty darów w całej Polsce, zakupy asortymentu medycznego oraz zakwaterowanie potrzebujących w miejscach udostępnianych przez partnerów. 

Contact

© 2020 Amplus Logistic