Rekrutujemy!

Kierowca Transportu
Kat. C

AMPLUS LOGISTIC

AMPLUS LOGISTIC Sp. z o.o. – firma transportowa, specjalizująca się w transporcie chłodniczym z siedzibą w Prandocinie-Iłach, w związku z dynamicznym rozwojem oraz poszerzeniem floty samochodowej, poszukuje osób na stanowisko kierowcy C, miejsce pracy Modlnica k. Krakowa:

Poszukujemy kandydatów na stanowiska

 • Kierowca Kat. C

  Miejsce Pracy: Modlnica koło Krakowa

  Oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. C
  • Karta do tachografu cyfrowego
  • Język polski komunikatywny
  • Zaświadczenie o ukończeniu kursu dokształcającego w zakresie przewozu rzeczy
  • Orzeczenie psychologiczne
  • Dyspozycyjność

  Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Dostawy na terenie Krakowa, stałe punkty
  • Nową flotę samochodową
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Naszej Firmie i chciałbyś Nas lepiej poznać to skontaktuj się z nami +48 532 669 544 lub +48 728 849 918 lub prosimy o skorzystanie z formularza poniżej lub o przesłanie swojego CV zawierającego klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres rekrutacja@ampluslogistic.com, umieszczając w tytule nazwę stanowiska. Dołącz do Nas! Czekamy na Ciebie!

The maximum file size is 5mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc)

Administratorem Danych Osobowych jest AMPLUS LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, z siedzibą w Prandocinie – Iłach 62B, 32 – 090 Słomniki. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez AMPLUS LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, z siedzibą w Prandocinie – Iłach 62B, 32 – 090 Słomniki, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez AMPLUS LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, z siedzibą w Prandocinie – Iłach 62B, 32 – 090 Słomniki, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.
Czy jesteś zainteresowany aby firma Amplus Logistic udzieliła pomocy przy szkoleniach, badaniach i testach ? Jeśli tak, zaznacz. Więcej informacji uzyskasz po rozmowie z naszym pracownikiem.

Contatto

© 2020 Amplus Logistic